ЗАНЯТТЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З ФАХІВЦЯМИ-ПРОФЕСІОНАЛАМИ У МЕЖАХ «МІСЯЦЯ ЗУСТРІЧЕЙ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ».

12 листопада 2020 р. методист Чернівецького мовного коледжу «Пріоритет» Пігулевська О.Ю. взяла усть у занятті з «Методики організації позакласної діяльності в учнів ЗЗСО» студентів-магістрів 512-513 груп спеціальності «Середня освіта», що навчаються за освітньою програмою «Англійська мова і література та друга іноземна мова». Це друге он-лайн заняття студентів кафедри англійської мови з фахівцями-професіоналами у межах «Місяця зустрічей зі стейкхолдерами».
Відповідно до теми заняття «Самоосвіта вчителя» викладач доц. Шиба А.В. та методист Пігулевська О.Ю. розповіли студентам, майбутнім вчителям англійської мови, про сучасні вимоги до професії вчителя, про важливість самоудосконалення та  постійного розвитку професійних компетентностей учителя.
Щиро дякуємо Олені Юріївні за цікаве та інформативне заняття!