Заняття студентів кафедри англійської мови з дисципліни «Основи комунікації англійською мовою в бізнес сфері» у рамках реалізації програми зустрічей зі стейкхолдерами.

18 листопада 2020 р. директор МПП Європа Плюс, яке спеціалізується на наданні перекладацьких послуг, Сергій Васильович  Поповецький взяв участь у занятті з «Основ комунікації англійською мовою в бізнес сфері» студентів 312 групи, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література та друга іноземна мова» бакалаврського рівня, спеціальністю «Філологія», спеціалізація «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська). До онлайн заняття долучилися зацікавлені у темі розмови студенти 4 курсу, що навчаються за тією ж освітньо-професійною програмою, колеги. Відповідно до теми заняття усі присутні мали змогу почути думку фахівця стосовно ролі перекладацького скоропису в усному перекладі, а також того, яким є співвідношення потреби в усному / письмовому перекладі на ринку регіону та м. Чернівці зараз; які саме практичні ситуації чекають на майбутнього працівника в сучасних умовах; які автоматизовані програми найбільше використовуються перекладачами.

Це онлайн заняття, яке відбулося в межах «Місяця зустрічей студентів кафедри англійської мови зі стейкхолдерами», було інтерактивним та інформативно насиченим. С.В.Поповецький розповів про  потенціал працевлаштування та кар’єрного розвитку для майбутніх випускників факультету іноземних мов, кафедри англійської мови, зокрема.

Щиро вдячні Сергію Васильовичу за участь у занятті та віримо у подальшу співпрацю!

Переглянути фото