Заняття студентів кафедри англійської мови з дисципліни «Практична граматика англійської мови» у рамках реалізації програми зустрічей зі стейкхолдерами

2 березня 2021 р. Дячинська Катерина Володимирівна, директор школи іноземних мов «The Teachers» (м.Чернівці), взяла участь у занятті з Практичної граматики англійської мови студентів 211-212 груп, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література та друга іноземна мова», спеціальністю «Філологія», спеціалізація «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська). Відповідно до теми заняття («Використання дієприкметникових конструкцій») усі присутні мали змогу почути думку фахівця стосовно основних вимог до вчителя англійської мови у цьому аспекті, а саме: усвідомлювати значимість надбання знань граматики англійської мови на рівні підвищеної складності як базису практичної здатності вільно спілкуватися іноземною мовою та уміння навчати їй. Особливу увагу Катерина Володимирівна приділила мотивації як фактору підвищення кваліфікації та підкреслила наявність такої практичної можливості на своєму підприємстві.
Щиро вдячні Катерині Володимирівні за участь у занятті та сподіваємось на подальшу співпрацю!