Засідання гуртка ‘Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті’ 5 березня 2021 р.

У п’ятницю, 5.03.2021 р., о 14.20 під керівництвом к.ф.н. доц. Грижак Л.М., відбулося он-лайн засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті» на тему “Мовленнєві уміння – навчання усного продукування та взаємодії“. Студенти ознайомилися з основними видами навчання мовленнєвих умінь на уроках англійської мови та отримали відповіді на деякі питання щодо написання наукової роботи. На засіданні було присутніми 20 студентів (студенти 115 групи – Босовик К. М., Галиць О.А., Капрош М.С., Кириченко В. М., Колодяжна С.С., Куштуряк А. Л., Маковей О. І., Мельничук І.С., Полятика В. Р., Славік А. І., Слободян Д. Я., Устименко О. А.; Данилюк У.P. 213 гр., 216 групи- Гнатишин А. М., Космірак Н.С., Стефанюк С.-Є. І.; Козлан О.О. 314 гр.; Лінчевська О.А. 315 гр.; Паун В.В. 316 гр.; Боровська М.О. 416 гр.)

Активну участь у засіданні гуртка брали студенти Боровська М.О., Босовик К. М., Лінчевська О.А.

Наступне засідання гуртка на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчанні англійської мови» відбудеться у квітні.