Засідання наукового гуртка “Carpe Diem” 23.04.2021

У п’ятницю, 23.04.2021 відбулось засідання наукового гуртка “Carpe Diem” під керівництвом к.ф.н., асист. Ковалюк М.В. на тему: “Тенденції наукового університетського співробітництва: навчання українських студентів за кордоном”. На засідання гуртка ми запросили студентку четвертого курсу спеціальності “Філологія” Кабу Надію та лаборанта, асистента кафедри англійської мови Довгополу Анну Сергіївну. На третьому курсі, у рамках програми Erasmus +, Надія навчалась в університеті міста Грац, в Австрії. Вона розповіла про процедуру подання заявок для участі в програмі та про свій досвід проживання і навчання за кордоном. Анна Сергіївна взяла участь у новій дипломній програмі, оскільки наш університет уклав угоду зі словацьким університетом в місті Кошице. Провчившись семестр в магістратурі в Словаччині, Анна Сергіївна отримала подвійний диплом обох університетів, затверджений і зареєстрований в науковій базі даних України і Словаччини.
Клянчина Олександра підготувала доповідь про найкращі гуманітарні університети Європи, куди можна поїхати нашим студентам на навчання по обміну.

Дякуємо всім учасникам. До нових зустрічей!