Засідання наукового гуртка “Актуальні проблеми методики викладання англійської мови” 14.05.2021

14.05.2021 відбулось крайнє в цьому семестрі засідання науково-методичного гуртка «Актуальні проблеми методики викладання англійської мови» в рамках ОПП магістр, спец. «Середня освіта», темою якого було “Дистанційне навчання / Distance Learning”. Студентка-магістр Баланда М. провела практичне заняття засобами дистанційної освіти, де учасники обговорювали переваги та недоліки дистанційного навчання і перспективи змішаного навчання. Основою обговорення були відеоматеріали та особистий досвід студентів. Засобами Kahoot та  Mentimeter були визначені домінуючі настрої з приводу дистанційного навчання, а за допомогою дискусії окреслені шляхи вирішення проблем та вдосконалення існуючої системи освіти.
У прийдешньому семестрі на нашому засіданні моделюватимемо виступи майбутніх магістрів з приводу захисту їх освітньо-кваліфікаційних робіт разом із подальшим аналізом.

Дякуємо шановним учасникам та до нових зустрічей!