Засідання гуртка “Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті” 30.09.2021

У четвер, 30.09.2021 р., о 16.00 під керівництвом к.ф.н. доц. Бешлей О.В., та к.ф.н. доц. Грижак Л.М., відбулося он-лайн засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті».

Студенти ознайомилися з організаційними моментами гуртка, проінформували присутніх про теми своїх досліджень. У ході засідання було обговорено ряд стратегії, які можна б було застосувати для вивчення озвученої проблематики, висловлені поради щодо підготовки до ведення наукового дослідження та окреслені перспективи подальшої роботи гуртка. Активну участь у засіданні гуртка брали студенти Дрощак Ю. В., Космірак Н.С., Гнатишин А. М. Стефанюк С.-Є. І.

Прийнято рішення про проведення позачергового засідання гуртка 12.10.2021 на тему – «Ефективні способи організації самостійної роботи учнів на уроці англійської мови та у позаурочний час»

Запрошуються всі студенти спеціальності «Середня освіта» взяти участь в засіданні гуртка і підготувати  короткі виступи щодо власних напрацювань та досліджень з цієї теми. Приєднатися до засідання гуртка можна за цим  посиланням : https://meet.google.com/idp-qvuj-grn