Лекція професора Словацького університету імені Павла Йозефа Шафарика Юліуса Розенфельда

У четвер, 7 жовтня 2021, відбулася лекція професора Словацького університету імені Павла Йозефа Шафарика Юліуса Розенфельда у рамках програми Erasmus+ Teacher Training для студентів-магістрів спеціальності “Філологія” та “Середня освіта”. Тематика лекції – сучасний англомовний медійний дискурс. На лекції пан Розенфельд розповідав студентам про те, як навчитися відрізняти реальні факти від суб’єктивних думок у документальних фільмах. Прикладом слугував документальний фільм американської компанії Frontline під назвою “The Choice 2020: Trump Vs. Biden”. Також професор наголосив на тому, що завжди варто брати до уваги феномен так званого ‘discourse bias’, тобто ‘упередженості дискурсу’, перш ніж використовувати матеріал у своїй науковій роботі.