Візит делегації Литовського посольства в ЧНУ

Делегація Литовського посольства в Україні у складі Повноважного і Надзвичайного Посла Вальдемераса Сарапінаса, аташе з питань культури Іни Кнюрєнє, професора Вільнюського університету Генуте Кіркєнє відвідала Чернівецький національний університет 22 жовтня 2021 року. В рамках візиту високоповажні гості мали зустріч з викладачами і студентами у Центрі балтійських студій, який функціонує при ЧНУ на факультеті іноземних мов. Про умови вивчення литовської мови та культури пан Посол спілкувався з директором Центру доцентом кафедри англійської мови Альоною Шибою та студентами. Бібліотеку Центру було поповнено подарованою посольством навчально-методичною, науковою та художньою літературою литовських авторів.

Візиту на факультеті передувала зустріч з в.о. ректора Василем Балухом, під час якої було обговорено шляхи подальшої співпраці та перспективи надання студентам ЧНУ можливості обирати литовську мову як складову своєї майбутньої спеціальності.