Виховний захід до 400-річчя Хотинської битви

У 2021 році виповнюється 400 років з часу історичної Хотинської битви. Тож, беручи до уваги історичне значення перемоги об’єднаних сил Українського козацтва та Польсько-Литовського князівства над військами Османської імперії, постановою Верховної ради (№ 4442, від 30.11.2020) було передбачено відзначення 400-ої річниці перемоги у Хотинській битві на державному рівні.

З метою збереження національної пам’яті та сприяння патріотичному вихованню студентів на кафедрі англійської мови доцентом Альоною Шибою було організовано й проведено позакласний виховний захід зі студентами 413-414, 613 та 461 груп. Було обговорено роль Хотинської битви, студенти підготували доповіді про цікаві факти та сучасність Хотина та фортеці, роль Петра Сагайдачного та цікавий відео-ролик про вплив Яна Ходкевича на хід Хотинської битви.