Зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Середня освіта” з практикуючим вчителем

27 жовтня 2021 р відбулася зустріч студентів четвертого курсу спеціальності “Середня освіта”, що навчаються за освітньою програмою «Англійська мова і література та друга іноземна мова», з практикуючим вчителем, випускницею кафедри англійської мови, Ольгою Буляховською. У межах теми заняття «Навчання англійської мови учнів початкової школи» вчитель  англійської мови в початкових класах Чернівецького ліцею №9 Ольга Василівна розповіла студентам про особливості викладання англійської мови в початковій школі, про сучасні підходи та методи навчання іноземної мови молодшим школярам. Зустріч було цікавою та інформативною!