Зустріч магістрів спеціальності Середня освіта та Філологія з фахівцем-практиком Бабечко Л. Є.

3 листопада 2021 р на третій парі відбулася зустріч магістрів 512 групи спеціальності Середня освіта та 511 групи спеціальності Філологія з фахівцем-практиком  Бабечко Людмилою Євгенівною. У межах тематик навчальних дисциплін з методик навчання/викладання іноземної мови для студентів-магістрів обох спеціальностей вчитель англійської мови вищої категорії Чернівецького ліцею № 9 Людмила Євгенівна розповіла студентам про сучасні вимоги до педагога, про ефективні методи та прийоми навчання, а також поділилася досвідом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та платформ в умовах дистанційного навчання при викладанні англійської мови в закладах освіти. Велике зацікавлення у студентів викликали практичні настанови і поради щодо організації навчання в он-лайн режимі, адже вони є цінними для педагогічної/асистентської практики студентів.