Заняття студентів кафедри англійської мови з дисципліни «Практична граматика основної мови» у рамках реалізації програми зустрічей зі стейкхолдерами

10 листопада 2021 р. Додчук (Кірєєва) Вікторія Петрівна, генеральний директор ТОВ «Майндсет Скул», провела заняття з курсу «Практична граматика основної мови» студентів 211-212 груп, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література та друга іноземна мова», спеціальністю «Філологія», спеціалізація «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська). Тема заняття – Wish-clauses. Студентам була надана вичерпна інформація стосовно специфіки вживання цього типу речень. Різноманіття прикладів, інтерактивні завдання, жвавий темп, дружня атмосфера заняття дали змогу студентам швидко засвоїти новий матеріал.

Щиро вдячні Вікторії Петрівні за цікаве та корисне заняття та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Кірєєва Вікторія 0936788664

instagram @mindset.edu.centre