Тиждень литовської культури на кафедрі англійської мови

Тиждень литовської культури було проведено на факультеті іноземних мов з 08 – 16 листопада 2021.

Онлайн лекції було організовано Академією освіти при університеті Вітаутаса Великого для студентів Балтійських центрів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  (керівник Центру к.п.н., доц. Шиба А.В.) та  Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Лекції відбулися  у межах проекту Інновації в литуаністиці: від науки до практики (керівник проекту– Вілма Леонавічєнє).

Лекції були присвячені литовському фольклору – проф. Лорета Удрієнє, литовській літературі та засобам масової інформації – проф. Дейнюс Вайтекунас, обрядам Литви (замовлянням) – проф. Татьяна Вологдіна.

Слухачами від ЧНУ були 55 студентів факультету іноземних мов (найактивнішими виявилися студенти 1 курсу кафедри англійської мови), економічного,  історичного, філологічного та юридичного факультетів нашого університету.