Засідання гуртка “Carpe Diem ” 06.04.2022

У середу, 06.04.2022 р. під керівництвом к.ф.н. доц. Суродейкіної Т. В. та к.ф.н., асист. Ковалюк М. В. відбулося он-лайн засідання студентського наукового гуртка «Carpe Diem». На засіданні гуртка, студенти-філологи 3 і 4 курсів презентували тези доповідей, які вони готували на студентську наукову конференцію.

Теми доповідей були присвячені дослідженням когнітивної метафори та авторського дискурсу А. Гейлі, особливостям вживання ненормативної лексики, конфесійної лексики та компаративних одиниць у телевізійному та художньому дискурсах.

Активну участь у обговоренні питань, висвітлених у тезах доповідей брали Кошельник Богдана, Кальчук Тетяна, Шульженко Катерина, Сибірко Олександра, Юлія Хайрутдінова, Клянчина Олександра, та студенти-філологи 2 курсу: Маковей Тетяна, Орлінська Мар’яна, Руснак Корнелія.

Дякуємо за цікаву та корисну наукову дискусію. До нових зустрічей!