Засідання науково-методичного гуртка “Актуальні питання методики викладання англійської мови”

Відбулося засідання науково-методичного гуртка “Актуальні питання методики викладання англійської мови” за програмою 014 Середня освіта, магістр, в рамках якого студенти магістри виступили з доповідями за темами досліджень. Тішить, що до наукової дискусії доєднались також студенти молодших курсів та мали нагоду представити результати своїх наукових робіт, тематика яких охоплювала виклики сьогодення: дистанційна освіта, робота з молодшими класами на уроках англійської мови за програмою НУШ, методика формування та вдосконалення ключових компетентностей. Дякуємо учасникам за цікаві думки та свіжий погляд! До наступних зустрічей!