Онлайн лекція проф.Томащікової, завідувача кафедри британських та американських студій, університету імені П.Шафарика, м. Кошице, Словаччина

11 квітня 2022 відбулася он-лайн лекція проф.Томащікової, завідувача кафедри британських та американських студій, університету імені П.Шафарика, м. Кошице, Словаччина, для студентів 4-ого курсу спеціальностей 035 «Філологія» та 014 «Середня освіта» кафедри англійської мови. Лекція відбулася в межах дисципліни «Лінгвокраїнознавство», під час якої студенти дізналися про особливості географічного розташування Великобританії, політичний устрій, систему освіти, тощо. Проф.Томащікова розповіла цікаві та пізнавальні факти про цю англомовну країну, адже вона є фахівцем з культури у межах британських студій. Після лекції студенти мали нагоду поділитися враженнями про почутий матеріал та поставити додаткові запитання проф.Томащіковій, яка є Почесним професором ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Дякуємо проф. Томащіковій за співпрацю, підтримку та залучення до освітнього процесу!