Засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті» 03.11.2022

03.11.2022 о 16.10 відбулося онлайн засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті» на тему «Теоретичні й практичні
аспекти методики навчання іноземних мов у ЗЗCO».

Присутні на засіданні мали змогу переглянути відео про основні складові освіти 21 століття та обговорити їх практичне застосування в методиці навчання іноземних мов у ЗЗСО. Софія Колодяжна виступила з чудовою презентацію і ознайомила присутніх з сучасним баченням вимог до вчителя 21 століття.

Активну участь в роботі гуртка та обговоренні теоретичних та практичних аспектів методики навчання іноземних мов у ЗЗCO взяли Аліна Гнатишин, Лідія Демчук, Юлія Панчук.

Наступне засідання заплановане на тему «Формування мовленнєвої діяльності учнів при
вивченні іноземної мови в умовах нової української школи».

До зустрічі!