Свято першокурсника 2022-2023 н.р.

25.10.22 студенти 1 курсу спеціальностей “Філологія” та “Середня освіта” зустрілись в Актовій залі під час свята першокурсника. Варто зазначити, що цьогорічні групи, попри всі негаразди були сповнені гарним настроєм та креативністю. Вражаючі ідеї, нестрадиційний підхід до представлення своїх груп та чудові емоції панували під час святкування. Віримо в те, що ваше навчання буде продуктивним та творчим. Далі поділимося з вами враженнями студентів😉
Плаксива Катерина
Хочу поділитися своїми враженнями про вчорашній захід для 1 курсу.
Було надзвичайно цікаво познайомитися із групами та дізнатися нову інформацію про моїх майбутніх колег. Дякуємо за чудовий захід для нас)
Москаль Анастасія
Добрий день, свято мені дуже сподобалось, було весело та цікаво дізнатись про своїх однолітків з інших груп☺️
Драпак Софія
Захід був досить цікавий. Кожен виступ був неповторним і особливим. Також ведуча протягом виступу взаємодіяла з аудиторією і це робило атмосферу свята приємнішою і веселішою.
На жаль, через відсутність потрібної апаратури виникали певні технічні проблеми під час виступу, але і це не завадило провести гарно час.
Ісарук Ліана
I was really satisfied and entertained. Іt was very interesting to see the creativity of others. I hope there will be more such cool holidays 🙂
Москалик Ірина
Свято було неймовірним. Кожен намагався представити свою групу якнайкраще. Дуже сподобались танці однієї з груп, це справді неймовірно! Кожна група по-своєму була унікальною і яскравою. Це справді незабутнє свято!
Рутковська Діана
Було дуже цікаво. Я дізналася більше про інші групи
Андріуца Ліза
Вчорашнє свято було цікаве,
мені сподобалось))
Валешна Інна
Yesterday’s event was special for each of us. We were able not only to watch creative and exciting performances of other groups, but also to learn about each student, to see how crazy, awesome and unique every student was . All of the groups were really marvelous and fascinating. To sum up, it was difficult to look away from the performances!! In my view, inventions like this one make us friendlier, communicative and give us an opportunity to show ourselves from another side.
Іванчак Вероніка
I really liked the event,because we were able to get to know each other,to see how creative our mates are and just enjoy ourselves.It was really entertaining and it would be cool if we had more opportunities to hang out like this.
Гладун Дарина
I liked the atmosphere at the celebration. We not only got to know each other, but also felt the connection, saw something in common, as well as the uniqueness of each student. It was also a great opportunity to demonstrate our creativity and organizational skills.