Зустріч магістрів спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта зі стейкхолдером пані Котовською Іриною Василівною, компанія “Профі-центр”

15.03.23  відбулась зустріч магістрів 511 та 512 груп спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта зі стейкхолдером пані Котовською Іриною Василівною, яка представляє HR відділ у компанії  “Профі-центр”. Ця компанія спеціалізується на викладанні англійської мови, що є особливо актуальним для наших студентів-магістрів, які вже скоро будуть готові приступати до професійної діяльності. Зустріч відбулася у межах дисципліни “Професійне становлення філолога”. Студенти мали можливість поспілкуватися з пані Іриною, яка розповіла про особливості пошуку вакансії, подання резюме, проходження співбесіди для працевлаштування. Студенти дізнались професійні секрети рекрутерів, що дасть їм змогу надалі знайти роботу своєї мрії. Щиро дякуємо пані Ірині за цікаву презентацію та корисну дискусію!

Фідбек від Богдани Кошельник:

“Дякую вам за цікаву зустріч та за те, що поділились секретами, які допоможуть нам знайти своє покликання. Дякуємо за інсайти, які ми отримали завдяки вам. Надіємось, що ще побачимось з вами на співбесіді, де зможемо застосувати всі надані вами знання. Дякуємо!”

Від Павла Никифорюка:
“Мені сподобався формат цієї зустрічі та її тема. Було б круто, якби такі зустрічі з різними спеціалістами організовували частіше.
Дякую!”