Засідання науково-методичного гуртка «Актуальні проблеми методики викладання англійської мови» 30.03.2023

У четвер, 30 березня 2023 року відбулось засідання науково-методичного гуртка «Актуальні проблеми методики викладання англійської мови», що функціонує в рамках ОПП «Середня освіта», магістр. Темою зустрічі були засоби покращення методичної майстерності фахівця. У процесі дискусій та брейнстормингу студенти обговорювали найбільш ефективні інструменти вдосконалення навичок вчителя, ділились власним досвідом, контрастували реалії сьогодення із існуючими алгоритмами закордоном. Цінно, що студенти мають змогу обмінюватися досвідом завдяки участі у міжнародних програмах, що і забезпечило розвиток дискусії. Дякуємо за свіжі ідеї та чекаємо нових зустрічей!