Лекція “Сучасні методи наукових досліджень” Колесника О.С., доктора філологічних наук, професора кафедри германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка

2.05.23 року відбулася лекція “Сучасні методи наукових досліджень” Колесника О.С., доктора філологічних наук, професора кафедри германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка, для студентів-магістрів спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта. У лекції Олександр Сергійович наголосив на актуальності здійснення наукового дослідження студентами магістерського рівня, надав практичні поради щодо вибору методів досліджень, визначення напрямку дослідження, важливості особистого внеску науковця у розвиток філологічної теми.

Щиро вдячні проф. Колеснику О.С. за цікаву та змістовну лекцію!