Свято Першокурсників

Шановні студенти та викладачі!

З великим задоволенням повідомляємо про успішне проведення свята для першокурсників кафедри англійської мови факультету іноземних мов, яке відбулося у четвер 28 вересня за ініціативи учасників гуртка ‘Event Makers’ та організаторів О.В. Бешлей та С.Я. Буртник. На святі були присутні всі шість груп першокурсників разом із їх кураторами.
Студенти взяли участь у квесті, який був організований для них. Відгуки від учасників були позитивні, всі були задоволені завданнями та викликами квесту.
Однією з найвидатніших частин свята було креативне представлення груп. Наші талановиті студенти продемонстрували високий рівень творчості та ентузіазм. Це не тільки розважило усіх присутніх, але й дало можливість кожній групі показати свій унікальний дух та командну єдність.
Свято також надало відмінну можливість для студентів познайомитись ближче один з одним і зробити безліч чудових фотографій на пам’ять про цей особливий день. З нетерпінням чекаємо на багато інших західів та активностей у майбутньому, і сподіваємося, що це свято стало початком незабутнього академічного шляху нашіх
першокурсників.
Дякуємо всім, хто долучився та зробив цей день незабутнім!