Лекція професора Альберта Рінгельштейна (Ph.D., Assistant Professor, University of New Orleans)

28 вересня 2023 року, в рамках міжнародної конференції “American Studies: Culture, Politics, and Literature” (Молдавський державний університет в Кишиневі, Молдова), студенти 4, 5 і 6 курсів кафедри англійської мови прослухали лекцію професора Альберта Рінгельштейна (Ph.D., Assistant Professor, University of New Orleans). Тема лекції професора Рінгельштейна була вкрай актуальною: “2024 U.S. Presidential Nomination Primer.”

Під час секційного засідання студенти мали можливість висловити свої думки і задати питання. Ми щиро вдячні професору Альберту Рінгельштейну за запрошення взяти участь у конференції та за цікаву інформацію про сучасні політичні процеси.