Засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті»

19.10.2023 о 14:30 відбулося чергове онлайн засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті», де активно обговорювалась роль штучного інтелекту в освітньому процесі. Серед активних учасників дискусії були Вікторія Кардінал, Софія Колодяжна, Анжеліна Радик та Наталя Гідора. Студенти ділилися своїм досвідом використання ШІ у навчанні мов та аналізували переваги та недоліки цього сучасного підходу. Учасники також обговорювали потенційні виклики, з якими можуть зіткнутися освітяни, включаючи етичні питання та ризики залежності від технологій. Завершився захід обговоренням перспектив подальшого впровадження штучного інтелекту в навчальний процес та можливостей для майбутніх досліджень у цій cфері.

Наступне засідання заплановане на тему «Розробка індивідуальних підходів та способи психологічної підтримки учнів на уроках англійської мови».

До зустрічі!