Зустріч зі стейкхолдером Пасхал О. С. для студентів 4 курсу спеціальності “Середня освіта” та студентів 5 курсу спеціальностей “Філологія” і “Середня освіта”

24 жовтня 2023 року відбулася онлайн зустріч зі стейкхолдером для студентів 4 курсу спеціальності “Середня освіта” та студентів 5 курсу спеціальностей “Філологія” і “Середня освіта”.

Пасхал Олександра Сергіївна – керівник відділу професійного вдосконалення вчителів Комунікативної мовної академії CLA, розповіла студентам про важливе значення фізіологічно правильного дихання під час навчального та робочого процесів. Олександра Сергіївна представила ряд дихальних вправ для того, щоб на наочному прикладі показати студентам вплив дихальної системи на концентрацію уваги та активну розумову діяльність.

Після прослуханої лекції студенти дійшли висновку, що правильне дихання та правильне положення тіла під час навчання чи роботи допомагає підвищити продуктивність та сприяє якіснішому засвоєнню матеріалу.

“Я ніколи раніше не задумувались про це. Тепер я розумію, чому так швидко втомлювалась та не могла виконати завдання без перерви на відпочинок. Буду практикувати ці вправи під час виконання домашніх завдань” – такий відгук дала студентка 4 курсу.