Зустріч зі стейкхолдером Іриною Василівною Котовською, представницею відділу кадрів компанії “Профі-центр”

25 жовтня 2023 року для магістрів та бакалаврів, які навчаються за спеціальностями 035 “Філологія” та 014 “Середня освіта”, будо проведено вокршоп “Як готуватися до виходу на ринок праці”. Гостем нашого заходу була пані Ірина Василівна Котовська, представниця відділу кадрів компанії “Профі-центр”. Ця компанія спеціалізується на навчанні англійської мови, що є особливо актуальним для наших студентів, які незабаром займуться пошуком першого робочого місця на професійному ринку.

Зустріч відбулася у рамках дисциплін “Англійська мова академічного вжитку” та “Основи бізнес комунікації англійською мовою”. Студенти отримали можливість обговорити з пані Іриною особливості пошуку роботи, підготовки резюме, а також проходження співбесіди на шляху до трудового самовираження.

Пані Котовська ділилась професійними секретами рекрутерів, надавши нашим студентам поради, які стануть у пригоді в майбутньому пошуку роботи. Ми щиро вдячні пані Ірині за цікаву презентацію та корисну дискусію, яка збагатила знання наших студентів і підготує їх до успішного вступу в професійний світ.