Свято Halloween

26.10.23 команда Event Makers, в складі якої викладачі кафедри Бешлей Ольга Василівна та Буртник Софія Ярославівна, разом з талановитими студентами 1, 2 та 3 курсів, створили свято, яке вразило всіх своєю чудовою атмосферою. За допомогою тематичних декорацій, смаколиків та цікавих конкурсів, вони перетворили звичайний день у незабутнє свято.

Конкурси “Крокодид,” “Bamboozle,” “Вгадай, що там?” та “Склади моторошну історію” додали святу елементи сміху та розваги, роблячи його надзвичайно цікавим для всіх учасників. Але найбільше захоплення викликав конкурс на найкращий хеловінський костюм, де учасники вразили своєю творчістю та оригінальністю.

Це свято стало найкращим способом відсвяткувати осінь та насолодитися дружніми зустрічами. Впевнені, що святкування надовго залишиться у спогадах усіх учасників, а команда Event Makers порадує нас ще великою кількістю цікавих свят!