Участь в роботі “Молодіжного хабу в Україні – для дітей з особливими освітніми потребами”

Восени 2023 року кафедра англійської мови долучилася до роботи “Молодіжного хабу в Україні – для дітей з особливими освітніми потребами”  підтриманий Фондом сприяння громадській дипломатії (Citizen Diplomacy Action Fund) для випускників з США, посольством США в Україні та ГО “Об’єднані задля України”.

Кафедру англійської мови у проекті представляли:

Катерина Худик – к.філ.н., асистент кафедри англійської мови. Катерина була співавтором проекту та займалася  адвокаційною та інформаційно-просвітницькою діяльністю в Молодіжному Хабі в Україні.

Бешлей Ольга – к.філ.н., доцент кафедри англійської мови. Ольга брала участь у практичних тренінгах проекту.

Вітвіцька Наталія – асистент кафедри англійської мови. Наталя брала участь у практичних тренінгах проекту.

28 студентів четвертого курсу спеціальності 014 Середня освіта (413-415 групи). Студенти брали участь у практичних тренінгах проекту.

Авторами проекту були міжнародні експерти:

Беккі Боссхарт з Вашингтону, округ Колумбія, очолює грантовий менеджмент та займається питаннями адвокаційною та інформаційно-просвітницькою діяльністю в проєкті зі сторони США.

доктор Даніель Лейч з Платвіля, штат Вісконсін розробив навчальну програму зі спеціальної освіти та сформував в окремий ресурс методичних рекомендацій як створювати безпечне освітнє середовище на уроках англійської мови.

Молодіжний хаб в Україні забезпечив рівні можливості для дітей-переселенців розвивати навички, необхідні для досягнення успіху та адаптації до освітнього середовища, що змінюється.

В тренінгу взяли участь педагоги та студенти Чернівецької та Закарпатської областей.

Протягом п’яти місяців 70 дітей з особливими освітніми потребами пройшли навчання в хабі. Протягом цього періоду було проведено 140 уроків різних дисциплін:

• Українська мова
  • Англійська мова