Засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті»

30.11.2023 о 16:00 відбулося чергове онлайн засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті», де активно обговорювались практичні підходи та способи психологічної підтримки учнів на уроках англійської мови. Серед активних учасників дискусії були Вікторія Кардінал, Софія Колодяжна, Анжеліна Радик, Наталя Гідора, Дуткевич Марія, Лотинець Яна, Бауер Катерина, Катаранчук Ілона та Бобик Вікторія. Учасники обговорювали роль використання рольових ігор, групових дискусій та проектних робіт, що може допомогти учням відчувати себе більш комфортно і залучено на уроках англійської мови. Завершився захід обговоренням способів подолання мовного бар’єру, а також студенти ділитися своїми успіхами та труднощами під час навчання.