Відбулась зустріч студентів 4 та 5 курсів спеціальності «Філологія» з потенційними роботодавцями

24 травня на кафедрі англійської мови відбулася зустріч студентів 4 та 5 курсів спеціальності «Філологія» з потенційними роботодавцями. На зустрічі студенти дізналися про вимоги до сучасних фахівців англійської мови, які працюють у сфері освіти.

Зустріч студентів спеціальності «Середня освіта» з Іриною Унгурян, кандидатом пед. наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

22 травня 2018 року на факультеті іноземних мов відбулася зустріч студентів спеціальності «Середня освіта» з Іриною Унгурян, кандидатом пед. наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО (Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області).

Представники нашої кафедри взяли участь в 15-й щорічній конференції «Викладання англійської мови» в Яському університеті імені А. І. Куза.

19 травня 2018 року студенти-магістри зі спеціальності «Середня освіта» кафедри англійської мови, факультету іноземних мов взяли участь у 15-й щорічній конференції «Викладання англійської мови», яка відбулася в Яському університеті імені А. І. Куза. Організаторами конференції були кафедри англійської мови Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича та Яського університету імені А.І.Куза. На …

Детальніше…